2017-05-25 Išleistuvių šventė „Tariu, sudie“
2017-06-15
2017-05-25 Išleistuvių šventė „Tariu, sudie“

Šiltą gegužės 25 dienos popietę vyko priešmokyklinės ,,Gandriukų“ grupės išleistuvės. Šventiškai pasipuošę, pilni jauduliškos nuotaikos vaikai susirinko į muzikos salę, kurioje jų pasirodymo laukė darželio bendruomenė. Scenoje pasitempę, vaikai dainavo, šoko, grojo, deklamavo darželyje išmoktas dainas, šokius, eilėraščius. Po vaikų pasirodymo, kaip įrodymą apie vaikų pasirengimą mokytis, išleistuvininkams ,,Gandriukams“ direktorė R. Kilčiauskienė įteikė diplomus, palinkėjo sėkmės mokykloje.

Šiltą gegužės 25 –sios popietę vyko priešmokyklinės ,,Gandriukų“ grupės išleistuvės. Šventiškai pasipuošę, pilni jauduliškos nuotaikos vaikai susirinko į muzikos salę, kurioje jų pasirodymo laukė darželio bendruomenė. Scenoje pasitempę, vaikai dainavo, šoko, grojo, deklamavo darželyje išmoktas dainas, šokius, eilėraščius. Po vaikų pasirodymo, kaip įrodymą apie vaikų pasirengimą mokytis, išleistuvininkams ,,Gandriukams“ direktorė R. Kilčiauskienė įteikė diplomus, palinkėjo sėkmės mokykloje. Lauke vaikai leido balionus su savo vaikiškomis, bet originaliomis svajonėmis.

,,Gandriukų“ išleistuvėms padėjo pasiruošti auklėtoja N.Čerkauskienė, I. Petrukaitienė, logopedė V.Kilienė, muzikos pedagogė F.Grybauskienė, kūno kultūros pedagogė Gintarė Ragelienė.