Tarpgrupinis projektas „Išdykusios spalvos“
2024-04-02
Tarpgrupinis projektas „Išdykusios spalvos“

Spalvos ir jų pažinimas yra šviesiausia vaikystės dalis. Spalvų pažinimas vaikams – tai tarsi stebuklinga kelionė po spalvų pasaulį ieškant lobių. Spalvos – bene svarbiausia priemonė išreikšti emocijoms, ypatingai toms, kurias labai sunku apsakyti. Niekas nenuginčys, naudingiausių ir vertingiausių dalykų patys mažiausieji išmoksta per jiems patinkančią veiklą, kitaip tariant, per smagius ir nuotaikingus žaidimus.

2024 m. vasario – kovo mėnesiais, „Boružiukų“ ir „Meškučių“ ankstyvojo amžiaus grupės vykdė tarpgrupinį projektą „Išdykusios spalvos“. Projekto metu, ugdytiniai eksperimentuodami, tyrinėdami, žaisdami, gerino sakytinę kalbą, taisyklingą žodžių, garsų tarimą, spalvų pažinimo gebėjimus ir įgūdžius, gerino tarpusavio santykius su bendraamžiais. Veiklų metu vaikai atrado spalvų pasaulį, pratinosi spalvas pavadinti teisingai, jas susieti su daiktais, atrasti artimiausioje aplinkoje, gamtoje.